CZ  /  EN
Uložené byty se Vám zobrazí zde
27. 8. 2021

Real-Treuhand hlavním partnerem Sky Film Festival Cup 2021

Byli jsme hlavním partnerem již 21. ročníku oficiálního tenisového turnaje Sky Film Festival Cup 2021 mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Při tomto výjimečném turnaji se setkali osobnosti z řad byznysu ale i společenského, kulturního a sportovního života.

17. 5. 2021

Green Village – biotop v rámci projektu

Koupací jezera v projektu Green Village nejsou jen příjemným prvkem pro letní osvěžení, ale tvoří také významný přírodní biotop. Zachycená dešťová voda je svedena do vrchního jezera s molem a následně přes okrasný vodopád stéká do spodního jezera s pláží. Odtud je voda čerpána do tzv. kořenové (vegetační) čističky, kde probíhají samočistící procesy absolutně bez chemikálií. Takto vyčištěná voda je následně čerpána zpět do vrchního jezera a cyklus se opakuje.

3. 5. 2021

Green Village – zaostřeno na detail

Víme, že čas s rodinou je to nejdůležitější, a proto jsme pro Vás projekt rodinných domů Green Village doladili do posledního detailu; od poštovních schránek společně s přístřeškem pro odpad, přes elektrickou zásuvku v prostorném zahradním domku, terénní úpravy a výsadbu rostlin, až po minimalistické osvětlení vchodových dveří a mnoho dalších detailů. Podívejte se na fotografie nebo si neváhejte domluvit prohlídku rodinných domů s naším makléřem na tel.: +420 731 125 516.

15. 4. 2021

Rezidence U Rokytky – příprava na předání bytů

Na projektu Rezidence U Rokytky probíhají poslední drobné práce a byty se připravují na předání svým novým majitelům.

8. 4. 2021

Victoria Košíře – 75% prodáno

Prohlédněte si virtuální prohlídky posledních volných bytů v úspěšném projektu Victoria Košíře. Všechny byty disponují balkonem, či rozlehlou střešní terasou, byty v prvním patře pak soukromými zahrádkami, které skýtají dnes tolik postrádaný klid a bezpečí.

24. 2. 2021

Green Village – 45% prodáno

V projektu Green Village je již 45% domů prodaných! Nenechte si ujít jedinečnou investiční příležitost! Rodinné domy budou k nastěhování již v dubnu tohoto roku.

16. 2. 2021

Rezidence U Rokytky – ZKOLAUDOVÁNO

Mezi další úspěšně zkolaudované projekty se zařadily viladomy s názvem Rezidence U Rokytky. Podívejte se na nabídku bytů v těsné blízkosti říčky Rokytky obklopené přírodou. Byty budou k nastěhování již v dubnu 2021!

Více na >>>

13. 1. 2021

Green Village – dokončovací práce

Probíhají poslední dokončovací práce v exteriérech a interiérech. K nastěhování budou rodinné domy již v březnu 2021!

Více na >>>

1. 1. 2021

Šťastný nový rok

Od srdce Vám celý tým Real- Treuhand přeje, abyste v novém roce nalezli to, co hledáte.

I cesta může být cíl.

18. 12. 2020

Green Village – ZKOLAUDOVÁNO

S radostí oznamujeme, že projekt Green Village je zkolaudován! Nezmeškejte jedinečnou příležitost a podívejte se na nabídku domů.

Více na >>>

15. 12. 2020

Objevte zimu na Konopišti

Pořiďte si pod stromeček nové bydlení pro Vaší rodinu. Cena od 8,5 mil. Kč včetně DPH.

Více na >>>

15. 10. 2020

Podzim dorazil na projekt Victoria Košíře

Chybí vám v dnešní době více než jindy balkón, terasa či předzahrádka? Vše pro vás máme připraveno ihned k nastěhování v pražských Košířích! Nenechte si ujít jedinečnou investici do jednoho z našich velkých rodinných bytů – 50% bytů je již prodáno!

5. 10. 2020

Stanislav Matuš na Green Village

Jediný český hráč European Tour, Stanislav Matuš, se stal ambasadorem našeho projektu Green Village. Přijďte si i vy zahrát se Standou na Konopiště a podívat se na stavbu, která je před dokončením.

 

24. 9. 2020

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

Na staveništi se dokončují sanitární a elektrické instalace. Probíhá instalace sádrokartonových příček, lepení dlaždic a obkladů a pokládka laminátových podlah.

10. 9. 2020

Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2020

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup 2020, který se uskutečnil v Golf & Spa resortu Cihelny. Na jamce č.9 byl k vidění projekt Green Village, u kterého se výstavba I. etapy blíží do finále. Prezentovány byly také projekty Rezidence Palata a Victoria Košíře.

19. 8. 2020

Green Village – postup výstavby

V současné době probíhají práce na dokončování fasád, klempířské práce a práce na terénních úpravách ve venkovních prostorech. V rámci interiérů se dokončují omítky, rozvody vytápění a podlahy. Dalším krokem bude realizace sádrokartonových podhledů.

4. 8. 2020

Real-Treuhand partnerem Green Village Golf Day

Byli jsme partnerem golfového turnaje s názvem Green Village Golf Day, který se uskutečnil v Golf & Spa resortu Konopiště.

 

2. 7. 2020

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

Na projektu Rezidence U Rokytky jsou kompletně hotové interiérové omítky v bytech ve všech třech blocích, na bloku B a C je hotová fasáda a střecha a v bloku C jsou pak hotové anhydritové podlahy. Nyní probíhají omítky a stěrky společných prostor, dokončení fasády a střechy na bloku A, hrubé rozvody elektroinstalací a hrubé rozvody zdravotně technických instalací.

24. 6. 2020

Položení základního kamene Green Village

Při příležitosti položení základního kamene projektu Green Village byl uspořádán golfový turnaj Real- Treuhand a Travel Fever Cup 2020. Turnaj se hrál na hřišti d´Este (par 72) a účastníci turnaje tak měli možnost sledovat rostoucí Green Village. Po skončení turnaje proběhlo slavnostní položení základního kamene.

31. 5. 2020

Green Village – postup výstavby

Na konci května mají všechny domy I. etapy dokončené krovové konstrukce, další navazující práce intenzivně pokračují.

26. 5. 2020

Rezidence U Rokytky – Postup výstavby

Na projektu Rezidence U Rokytky nyní probíhá zateplování fasády, montáž střechy a omítání interiérových stěn. Stavba pokračuje dle harmonogramu a dokončení stavby je plánováno na 1.Q.2020

12. 5. 2020

Victoria Košíře – ZKOLAUDOVÁNO

S radostí oznamujeme, že Victoria Košíře je zkolaudována. Již brzy zveřejníme krásné fotky z ptačí perspektivy.

Tým Real Treuhand Reality

22. 4. 2020

Green Village – postup výstavby

Golfová hřiště otevřena
Na golfových hřištích se začalo hrát a našem projektu jsou vidět již první krovové konstrukce. Podívejte se na fotky z jamky číslo 16 a 17 na hrišti D´Este (par 72).

12. 4. 2020

Green Village – golfové členství

U projektu Green Village jsme Vám ke každé nemovitosti připravili jako dárek dvě plnohodnotná členství v golfovém klubu Konopiště, které Vám umožní využít hru na dvou osmnáctijamkových mistrovských hřištích; Radecký (par 72), D´Este (par 72) a také na devítijamkovém hřišti Public course (par 29). Samozřejmostí je rozsáhlý driving range, velké „Spa & Wellness“ a dvě restaurace.

20. 3. 2020

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

Stavba obvodových stěn je dokončena a jsou osazena všechna okna v 1.NP a 2.NP. Nyní probíhají přípravné práce pro konstrukci střechy, zaměření oken ve 3.NP a drážkování pro elektroinstalace.

26. 3. 2020

Green Village – postup výstavby

Probíhající dokončování obvodových konstrukcí a stropů.

29. 1. 2020

Green Village – postup výstavby

Výstavba v plném proudu. Probíhá zdění obvodových konstrukcí.

1. 1. 2020

VÍTÁME VÁS V ROCE 2020

Společnost Real- Treuhand se svými projekty v první řadě snaží nabídnout něco jedinečného. Vysoká kvalita provedení musí vycházet z konceptu projektu. Podívejte se například na budoucí pohled z ložnice nejnovějšího projektu Rezidence u Rokytky.

18. 12. 2019

Green Village – postup výstavby

Na stavbě právě probíhají výkopové a zemní práce všech rodinných domů, vázání výztuže, betonáž základových pasů a základových desek. Dalším krokem je zdění hrubé stavby.

18. 12. 2019

REALITNÍ PROJEKT ROKU 2019

Victoria Košíře obdržela cenu odborné poroty za nejlepší realitní projekt na Praze 5.

12. 12. 2019

Rezidence U Rokytky – postup výstavby

Probíhá vázání výztuže pro stěny ve 2-3.NP.

14. 11. 2019

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2019

Vítězem letošního ročníku ČESKÉ CENY ZA ARCHITEKTURU jsou architekti Petr Stolín a Alena Mičeková za realizaci mateřské školy Nová Ruda.

Real Treuhand byl hrdým partnerem letošního ročníku. Vítěz i finalisté se etablovali ze 34 nominovaných prací, které ČKA představila v červnu tohoto roku. Celkově se o Českou cenu za architekturu ve 4. ročníku ucházelo 186 děl dokončených v posledních pěti letech.

Záznam z letošního ročníku je možné shlédnout zde >> 

25. 10. 2019

stavba Green Village zahájena

Stavba našeho nového projektu Green Village na Konopišti je zahájena. Dokončení první fáze projektu je plánované na čtvrté čtvrtletí roku 2020. Více na www.green-village.cz

6. 6. 2019

Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2019

Byli jsme generálním partnerem golfového turnaje Real- Treuhand & Travel Fever Cup 2019, který se uskutečnil v Golf & Spa resortu Cihelny. Představili jsme náš nejnovější projekt Green Village, jehož model můžete vidět v klubovně.

25. 5. 2019

Real-Treuhand generálním partnerem golfového turnaje Britské obchodní komory

Při představení nového projektu Green Village byl Real- Treuhand generálním partnerem golfového turnaje Britské obchodní komory.

1. 4. 2019

Victoria Košíře – postup výstavby 4/2019

Hrubá stavba M2 je téměř dokončena. Byla provedena hydroizolace střech. Provádí se přizdívky v koupelnách, rozvody vody, kanalizace a elektro rozvodů v jednotlivých bytech. Začíná se stavět lešení a postupně bude realizována fasáda. V nejbližší době budou demontovány stavební jeřáby.

23. 1. 2019

Victoria Košíře – postup výstavby 1/2019

Je dokončena hrubá stavba objektu M1, postupně se dokončuje hrubá stavba objektu M2, kde se již začíná s dostavbou části, která byla vynechaná z důvodu dopravy stavebního materiálu do vnitrobloku.
Postupně probíhá osazování oken, dozdívání příček a přizdívek a rozvádění instalací (elektro, voda, kanalizace, vzduchotechnika).

27. 11. 2018

Victoria Košíře – postup výstavby 11/2018

Na projektu nyní probíhají práce na želozobetonových či zděných nosných konstrukcí horních pater jednotlivých objektů, v nižších podlažích probíhá vyzdívání nenosných zděných příček, přizdívek a rozvádění elektroinstalací v bytech. Dále probíhají práce na zasypávání a hutnění zeminy ve vnitrobloku.

21. 11. 2018

Rezidence Palata – 1. místo v soutěži REALITNÍ PROJEKT ROKU 2018

Rezidence Palata získala 1. místo v soutěži REALITNÍ PROJEKT ROKU 2018 v kategorii ,,Cena architektů,, a to nejen na Praze 5, ale především v celé České Republice☝️??.

18. 11. 2018

Rezidence Palata – zkolaudováno

S radostí oznamujeme, že Rezidence Palata je zkolaudována!
Zbývají poslední volné byty včetně jedinečného 175 m2 velkého bytu v nejvyšším patře s výhledem na Husovy sady.
Objevte reprezentativní bydlení pod Strahovem.

21. 9. 2018

Victoria Košíře – práce na železobetonové nosné konstrukci v 2. – 3. nadzemním podlaží

Probíhají práce na železobetonové nosné konstrukci v 2-3 nadzemním podlaží. Jsou vyzděny sklípky v podzemních podlažích a začínají práce na vyzdívkách v nadzemních podlažích.

Více info na www.victoriakosire.cz

12. 8. 2018

Green Village v přípravě

Přejeme všem klientům hezké léto, naši architekti právě připravují projekt Vašeho nového bydlení u golfu.

25. 7. 2018

Victoria Košíře – probíhající betonáž monolitické konstrukce

Výstavba exkluzivního projektu Victoria Košíře v plném proudu! Probíhající betonáž monolitické konstrukce.

Více na www.victoriakosire.cz

5. 7. 2018

Real-Treuhand hlavním partnerem Sky Film Festival Cup 2018

Byli jsme hlavním partnerem již 20. ročníku oficiálního tenisového turnaje Sky Film Festival Cup 2018 mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Při tomto výjimečném turnaji se setkali osobnosti z řad byznysu ale i společenského, kulturního a sportovního života.

2. 7. 2018

Real-Treuhand partnerem představení nové kolekce New Spirit umělecké sklářky Gordany Glass

Real- Treuhand partnerem představení nové kolekce New Spirit umělecké sklářky Gordany Glass.

23. 6. 2018

Real-Treuhand partnerem módní přehlídky s názvem PAŘÍŽSKÁ ROMANCE návrhářky Aleny Wilson

Real- Treuhand partnerem módní přehlídky s názvem PAŘÍŽSKÁ ROMANCE návrhářky Aleny Wilson.

7. 6. 2018

Golfový turnaj Real-Treuhand & Travel Fever Cup 2018

7. 6. 2018 proběhl golfový turnaj Real- Treuhand & Travel Fever Cup 2018.

17. 6. 2018

Rezidence Palata – 60% prodáno

V Rezidenci Palata je již 60% všech bytů prodaných!

Prohlédněte si nabídku našich bytů na www.rezidencepalata.cz

24. 5. 2018

Rezidence Palata – probíhají kompletační činnosti

V současné době na stavbě Rezidence Palata probíhají kompletační činnosti rozvodů profesí, omítky a začínají se pokládat skladby podlah.
www.rezidencepalata.cz

15. 12. 2017

Rezidence Palata – hrubá stavba dokončena

U příležitosti dokončení hrubé stavby jsme v úterý 12. 12. 2017 slavnostně vztyčili stavební glajchu. Ta označuje dosažení nejvyššího místa stavby. Tento stromek ozdobený pentlemi je také tradičním symbolem štěstí a ochrany domu a jeho obyvatel. Těšíme se, že výstavba bude i nadále bezproblémově probíhat a příští rok na podzim Palata přivítá své nové obyvatele.